Latvijā talantīgi ir tikai dziedātāji

trešdien, 27 jūnija, 2007

Vienu dienu te slēgājot TV pulti, nejauši uzslēdzās LTV1 programma, kur tieši tajā brīdī rādīja jaunāko no Latvijas “šovmeistara” Māra Ozoliņa garadarbiem – Latvijas Talants 2007 (http://www.latvijastalants.lv/). Šova ideja pavisam vienkārša – Māris ar savu komandu izbraukā Latvijas laukus un pilsētas un jauniešus, kas prot dziedāt aicina piedalīties šovā un tad nu šiem jauniešiem ir jāuzstājas ar dziesmu koverversijām, kur skatītāji balso – ideja jau praktiski tā pati, kas iepriekš.

Tad nu es tā sēdēju un domājos, ka jānobubuļo par šo, varbūt, Māris pamanīs un sapratīs, ka vārds TALANTS neapzīmē tikai dziedāšanas prasmi, bet cilvēkiem mēdz būt arī citi talanti. Tāpēc, Māri – ideja tev – izveido šovu Latvijas Talanti, kur patiešām tiek atlasīti talantīgi cilvēki – ar īpašiem talantiem, jo, lai arī man dziedāšana nevisai padodas, bet katrs trešais Latvietis sirdī ir talantīgs dziedātājs… Un iespējams tad tavus šovus pavērošu arī es.

Un vēl… Mums jau pietiek ar tevis radītājām Latvijas superzvaignzēm kā Chilli, Ella, Dons utt.

5 komentāri “Latvijā talantīgi ir tikai dziedātāji”

 1. Arnolds Says:

  Turklāt nevis tikai dziedātāji, bet dziesmu izpildītāji R un B manierē. Tas konkurss ir kārtējā plastmasas šmegma.

 2. iivs Says:

  Latvieshiem nav talanta. Nabadziiga stulbaa zemnieku un dzeeraaju tauta. Vieniigi mees maakam spert idejas no citiem, jo savas izdomaat ir par gruutu, un ja tomeer izdodas savas, tad taas ir pilniigi stulbas.

 3. 0nkulis Says:

  Chilli, Ella, Dons var iet uz mazmājiņu

 4. Kārlis Says:

  Latviešiem ir gan talantīga tauta. Bet derētu mazliet profesionālāk raidījumu veidošanā pieiet – to pašu Latvijas talantu varētu pārtaisīt rietumu “Got Talent” manierē, pieaicināt kompetentu žūriju (nevis Jakušonoku ar savām kaitinošajām saulesbrillēm) un viss aizietu uz urrā – tāpat kā “Dejo ar zvaigzni”.

 5. Bubulis Says:

  Neee…. luudzu… tikai ne dejo un tikai ne dziedi… gribu redzeet patieshaam talantus, piemeeram, labaakos ziimeetaajus, labaakos arhitektus, labaakos runaataajus utt… ir tachu tik daudz iepseejamu talantu…


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: