Papriecājāmies, tagad pietiek (imeem.com)…

ceturtdien, 28 jūnijs, 2007

Reiz nejauši uzdūros tādam saitam – http://www.imeem.com/, kuru iepazīstot sapratu cik tas var būt noderīgs man (Bubulis bija priecīgs). Imeem.com galvenā ideja ir veidot savu dziesmu playlisti un dalīties ar citiem reģistrētajiem lietotājiem. Man patika šī doma, ka varu internetā izveidot listi ar savām mīļākajām dziesmām un no jebkuras vietas – mājās vai darbā, ielogojoties klausīties tās un ar katru dienu šo listi papildināt. Tā nu tur darbojoties esmu jau izveidojis listi ar 123 dziesmām un ne jau šādām tādām, bet gan ar tām kuras mani interesē, patīk utt. Ideja jau laba, taču pēdējā laikā imeem.com sākuši nodarboties ar sava saita komercializāciju – t.i., lielākā daļa no manām listes dziesmām ir tikušas apgrieztas līdz 30 sekundēm un ja es vēlos tās atgriezt atpakaļ iepriekšējā garumā – ir jāmaksā.

Skatos, ka ar katru dienu ar vien vairāk un vairāk dziesmu no manas listes pārtop par šīm 30 sekundniecēm, vai tas nozīmē, ka pēc laika visas dziesmas būs aprautas? Hmm… laikam jāsāk meklēt citu resursu… kas tur ar to last.fm bija?!

p.s. papētīju arī savā iemīļotajā alexa.com imeem statistiku un skatos, ka viņu apmeklējums tikai aug, pēc laika būs jāpapēta vēl, jo šīs negatīvās izmaiņas ir notikušas tikai pēdējā mēneša – divu nedēļu laikā un pēc manām domām, vēl nav atspoguļojušās reitingos.

Advertisements

3 Responses to “Papriecājāmies, tagad pietiek (imeem.com)…”

  1. Bubulis Says:

    diez’n vai visas dziesmas, kuras veeleeshos atrast, vareeshu orb.lv atrast.

  2. iivs Says:

    last.fm var paklausiities gandriiz jebkuru dziesmu (kas ir vinju datubaazee regjistreeta) 30 sekundes. ir atsevishkjas dziesmas kas ir klausaamas pilnaa garumaa, jeb pat arii novelkamas no lapas pa briivu. veidojot playlisti un klausoties vinju taa kaa i-radio taas 30sekundiigaas skan pilnaa garumaa.


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: