Koncertzāle. (Bubuļa skatījums)

pirmdien, 2 jūlija, 2007

Nu jau trakumi ap šo tēmu ir beigušies, taču savu viedokli par to nekur publiski neesmu paudis. Daļēji tāpēc, ka brīdī, kad šī tēma bija aktuāla Bubuļa vēl nebija, un daļēji tāpēc, ka mans viedoklis būtu viens no daudzajiem un tas pazustu nebūtībā, bet patiesībā domāju, ka mana ideja par šo jautājumu būtu vērā ņemama un tāpēc Demokovas kundze – ceru, ka šis nonāks līdz Jums!

Lai arī Latvijā cilvēki slīgts nabadzībā un Jums (Demokova) šis projekts jebkuriem līdzekļiem ir vajadzīgs kā ēdiens (lai gan domāju, ka lielākai daļai Latvijas iedzīvotāju ne silts, ne auksts par to), tad vismaz būtu to būvējusi ar apdomu – tā lai labums ir ne tikai kaut kādiem tur tūristiem un Latvijas bagātniekiem, bet arī cilvēkiem, kuri patiesībā par to maksās.

Sakiet man, kāpēc jābūvē šī ēka vietā, kur ir lieli plūdu draudi, kur ir grūti piekļūt cilvēkam bez auto un kur cilvēki var audzēt gurķus, tomātus un puķes? Protams to visu var novērst iegūldot pamatīgus līdzekļus, bet vai prātīgāk nebija izbūvēt labus un kvalitatīvus ceļus, attīstīt infrastuktūru par šo naudu – Maskavas forštatē, kas ir briesmīgs nostūris tik krāšņajai Rīgai un to koncertzāli būvēt turpat – kādu graustu vietā? Esmu diezgan pārliecināts, ka mājokļu cenas ap šo koncertzāli Maskavas forštatē celtos, rajons attīstītos, būvētos lielveikali un viesnīcas, cilvēki, kas tur dzīvo pārdotu īpašumus un uzsāktu labāku dzīvi. Starp citu, arī plūdu briesmas būtu novērstas.

Padomā, Demokova par šo… Iespējams tad ne tikai es, bet arī lielākā daļu vēlētāju sāktu atbalstīt šo projektu un Jūs!

One Response to “Koncertzāle. (Bubuļa skatījums)”


  1. […] lūk: – Kaut kas par koncetrzāli… – Par nepatīkamo internetsērfingā… – Par un ap idiotiem – Par Zatlera pirmo darba dienu! – […]


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: