Jauna rubrika un raksts par Oušena vellna duci!

ceturtdien, 5 jūlijs, 2007

Ar šo rakstiņu par filmu “Oušena velna ducis” vēlos aizsākt jaunu rubriku savā mājas lapā – KINO, kurā izklāstīšu savu viedokli par dažādām filmām. Viedoklis protams ir subjektīvs, taču tai pat laikā esmu redzējis ļoti daudz filmu (manu dvd kolekciju veido ap 200 filmām + vēl neskaitāmas filmas ir noskatītas KINO), tāpēc uzskatu, ka viedoklis par tām būs arī kritiski objektīvs.

Atklāti sakot, lai arī pa TV jau kādas trīs reizes ir rādīta pirmā daļa to nav sanācis redzēt, taču otro Oušena filmu gan redzēju. Šī trešā filma noteikti neliks vilties tiem, kam patika pirmā un otrā daļa, jo ir kā seriāla trešā sērija. Filmas sižets nerada pārsteigumus, kas noteikti neliks vilties iepriekšējo sēriju (vai atvainojiet – filmu) cienītājiem.

Ja neesat redzējis vēl nevienu no filmām, tad jāpiebilst, ka pamatideja šai filmai ir ļoti vienkārša – KAZINO, neizmērāma galveno varoņu gudrība dažādos jautājumos, nauda. Noteikti vērts ir aiziet uz filmu – aktieru plejādes dēļ, kuru veido daudzi pazīstami un labi aktieri, kā: George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon, Andy Garcia, Don Cheadle, Bernie Mac, Casey Affleck, Scott Caan, Eddie Jemison, and Shaobo Qin, with Carl Reiner, Elliott Gould and Al Pacino. Taču, ja baudu jumssagādā kino, kas dod pamācības un daž ne dažādas dzīves gudrības, tad šī filma nebūs īstā.

Piebildīšu arī to, ka mana Bubuliene (mana draudzene) šajā filmā skaitīja minūtes līdz filmas beigām – respektīvi, filma manai bubulienei nelikās īpaši saistoša.

Līdz ar pirmo rakstiņu par kino esmu izdomājis arī īpašu Bubuļa vērtēšanas sistēmu, kas praktiski ir 10 baļļu skalā, tikai vārds balles tiek aizstāts ar – Kino Bubuļiem, ar domu, jo vairāk Kino Bubuļu šī filma saņem, jo labāks tās vērtējums (kā Oskara balvas) :). Un tātad – šai filmai dodu 6 Kino bubuļus.

Vairāk info:
http://www.forumcinemas.lv/movie/1234

Advertisements

6 Responses to “Jauna rubrika un raksts par Oušena vellna duci!”

 1. Green Says:

  Man pirmā un otrā daļa ļoti patika, bet trešā daļa, diemžēl jau ir diezgan bezgaumīga un primitīva – ja pirmajās divās storyline bija lieliski nostrādāts, tad jau trešajā daļā tas izskatījās kā sarakstīts 10 minūtēs uz kabatslakatiņa, kamēr tika šedēts uz poda. Viss sižets likās pārāk paredzams un katra nākamā epizode likās jau sen, sen paredzēta…


 2. Otrā daļa bija pilnīgs mēsls, pirmā bija top notch, bet trešā bija tā pa vidu. Manuprāt ne tas sliktākais variants sanāk.

  P.S. Man liekas, ka noklusētais standarts šādos gadījumos ir saite uz IMDB 🙂

 3. 0nkulis Says:

  Bubulis ir no laukiem. viņš droši vien neko nav dzirdējis par IMDB.com. Katrā ziņā recīgi izklausās tā Bubuliene, es ceru, ka viņa ir lietas kursā, ka ti viņu tā nosauci 😀
  var jau plātīties ar savām 200 filmām, taču varu derēt, ka tev neko neizsaka, piemēram, Lars fan Trīrs un Džims Džarmušs, ja nu vienīgi tu esi redzējis Kafiju un Cigaretes. Nu redzēsim redzēsim tavas OBJEKTĪVĀS kritikas.

 4. Bubulis Says:

  nu objektiiva vai subjektiiva – tas buus mans viedoklis.

  un kas attiecas uz imdb.com – tad lai arii no laukiem, zinu gan – un nemineeju sso saiti, jo tajaa informaacija nav atrodama Latviski, kaa arii vieniigaa vieta, kur ssobrid sso filmu Latvijaa vari noskatiities ir FC. Taapeec arii turpmaak drossi vien palikshu pie sava! 🙂


 5. Nevienu no filmām par “Oušeniem”redzējis neesmu.

  Bet par Laru fon Trīru iesaku filmu “Idioti” (tā ir par mums visiem un katru no mums atsevišķi).


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: