Piezvani savam bērnam TAGAD!

otrdien, 24 jūlija, 2007

Latvijas sociopāti palaiduši tautās kārtējo kampaņu, kurā vecākus aicina uz laika veltīšanu saviem bērniem. TV rullīši sanākuši smuki un smieklīgi, taču tas viss man rada jautājumu – vai vecāki var atļauties veltīt laiku bērniem, tik daudz, kā to lūdz šīs kampaņa veidotāji? Galu galā ir jāpelna nauda, lai pabarotu, izskolotu un vestu bērnu labā augstskolā, un neaizmirsīsim, ka laiks ir dārga izprieca, taču nevienam jau nav noslēpums, ka esam viena no nabadzīgākajām valstīm Eiropā.

logo_jpg_color.jpg

Reklāmas rullīši:
http://www.tavsberns.lv/materiali/tv_roll_piezvani.1.mpg
http://www.tavsberns.lv/materiali/tv_roll_piezvani.2.mpg

Pati akcijas mājas lapa:
http://www.mansberns.lv/

7 komentāri “Piezvani savam bērnam TAGAD!”

 1. N.R. Says:

  rullīšus neskatījos, bet man nav skaidrs kas tieši “par daudz” tiek prasīts no vecākiem? vai tad iemācīt neiet līdzi svešam onkulim ir par daudz prasīts?

  otrs – kāpēc bērns tajā saitā tiek uztverts kā nenoteikta vecuma objekts? cik gadu ir tam bērnam kuram ir jāmāca pateikt kā viņu sauc? tas taču ir svarīgi! bērns nav “bērns”, tas ir noteikta vecuma cilvēks kas mācās visu laiku.


 2. Kampaņa nav orientēta uz konkrēta bērnu vecuma vecākiem.. Domājam, ka katrs no tās var paņemt ko noderīgu savai ģimenei un attiecībām ar bērnu.. kaut vai no tiem pašiem padomiem..
  Kampaņas uzsvars ir uz to, ka ir svarīgi veltīt bērnam nedalītu uzmanību.. un bieži vien tas nenozīmē nestrādāt vai nepelnīt naudu.. Bieži vien, viss kas bērnam ir nepieciešams ir 20 minūtes vakarā sajust ka tētis vai mamma, nedarot paralēli citas lietas ir vienkārši apsēdušies blakus, parunājušies, pajautājuši kā viņam gājis, paspēlējuši bērna mīļāko spēli, aprunājušies par attiecībām ar draugiem pagalma vai skolā, vai palasījuši to pašu vakara pasaku u.c…
  Kampaņas mērķis nav nosodīt vai izcelt.. kampaņas mērķis ir likt katram padomāt pašam par sevi un savām attiecībām ar savu bērnu.. Ja viss ir kārtībā tad viss ir brīnišķīgi.. bet ja tomēr nē.. tad PIEZVANI savam bērnam TAGAD! un kad runā ar bērnu – IEKLAUSIES!

  Kampaņu šoreiz iniciējuši parasti vecāki, kā Tu un es.. bez zināšanām kā to profesionāli būtu jādara, ejot, klauvējot, meklējot atbildes uz jautājumiem, kuri tai brīdī bijuši aktuāli.. tāpēc droši vien būs lietas, kuras vienmēr var izdarīt labāk..

 3. Bubulis Says:

  jaa, labi ssoreiz piesienos, tachu tomeer nedaudz realitaates pietruukst… tam msg vajadzeetu buut – jaa jums ir daudz darba, jaapelna maiziite utt, bet neaizmirstiet pajautaat beernam par to, ko tas ssodien sadariijis! 🙂 bet labaak, lai nauda tiek teereeta ssaadaam kampanjaam, kaa ielikta kaada PADOMDEVEEJA kaadaa no n-tajaam komisijaam kabataa!


 4. Shii kampanja tiek veidota bez atliidziibas un gandriiz visi atbalstiitaaji ieguldot savus resursus ar kuriem ikdienaa pelna naudu ir iesaistijushies kampanjaa absoluuti bez maksas..

 5. Bubulis Says:

  hmmm… TAD GAN TAS IR APSVEICAMI!

 6. Kaada Starpiiba Says:

  un ka smainiisies ja piezvaniis savam beernam LOL …….

  vai vinjsh uzreiz nelietosa kaut kaadas lietas utt , vecaaki saakumaa lamaa peec tam sit un tad tikAi pajutaa a kaapeec tu taa dariji , varbuut tev ir gruuti un ir kas uz sirsninjas sakaraajies ! hm PSRS audzinaashana vecaakiem , lamaat un piljiit smadzene svai iegruust naudu lai dziivo , bet kur paliek vecaaku miilestiiba un viss paareejais !

 7. Gints Says:

  Uztaisi, sirds sildošu mājas lapu par bērnu dzīvi.

  Konkurss „Par Tavu mājas lapu 777$”

  Kas jādara?

  1) Piereģistrējies 777hp.com
  2) Izveido savu mājas lapu
  3) Publicē savu mājas lapu internetā
  4) Iegūsti savai mājas lapai lielāko apmeklētāju skaitu

  Iegūsti lielo balvu 777$

  Sīkāka informācija pēc reģistrēšanās sadaļā “Konkurss” vai Nolikumā


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: