The Simpsonu filma

pirmdien, 30 jūlijs, 2007

Nu tā, arī es esmu apmeklējis The Simpsonu Filmu! Jau pašā sākumā brīdinu visus lasītājus, ka esmu liels Simpsonu seriāla cienītājs, tā rezultātā esmu sajūsmā arī par filmu. Filmas sižets gan šķita pārāk sakārtots un loģisks ierastajam Simpsonu seriāla ritējumam, taču bija smieklīgs un interesants.

simpsons_movie.jpg

Vairāk gan neko neminēšu, jo to jau paspējuši daudzi citi pirms manis un arī, lai saglabātu intrigu skatoties filmu, vienīgi piešķiršu Bubuļa kino balvu (10 baļļu sistēma), kur The Simpsons Movie piešķiru 9 Bubuļa Kino balvas (līdz 10 balvām pietrūka tie krasie sižeta pavērsieni, kas man tik ļoti patīk seriālā!)

p.s. interesants materiāls par Simpsonu domēna adresi:
http://www.alberts.lv/?name=actuality&mid=23137

Advertisements

2 Responses to “The Simpsonu filma”

  1. Ruffian Says:

    Tu taču joko sakot, ka sižets bija pārāk sakārtots un loģisks, vai ne? Tas visā visumā pilnīgi nekādu jēgu neviesa un vienkārši bija klāt piekabināts, jo visa filma ritēja tikai no joka uz joku.

  2. Bubulis Says:

    sizhets bija krietni vien sakaartotaaks, kaa tas ir multneees pa tv, piemeeram, pa tv multenees simpsons iet uz bazniicu un te peekshnji viss turpinaas par prostituutu teemu, tad filmaa bija taa, ka ja viss bija par glaabshanu, tad nekaadi krasi paveersieni nebija, piemeeram, ka sakaumaa filma bija par pilseetinjas glaabshanu un beigaas galvenaa doma, kaa homeers censhas notieveet.


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: