Pods.lv

ceturtdien, 4 oktobr, 2007

Esmu ievērojis, ka Pods.lv to vien kā dara, kā pārlūko citus blogus, pāņem aktuālākās vai populārākās tēmas un nopublicē, piemetinot pāris komentārus no sevis. Protams, tas nev nekāds noslēpums, jo pie katra raksta ir atsauce uz autoru. Vienīgi tas jau sāk palikt garlaicīgi, jo daudzas tēmas ir pārcilātas, citos, līdzīgos, pārpublikāciju jeb recenziju blogos, pat pirms Pods.lv tās pārpublicē + ja vēl rakstam ir pievienots video vai audio, tad tas ir dubultgarlaicīgi!

0127-0602-0607-5205_sm.jpg

KAD BŪS KAUT KAS TĀDS, KAS CITUR NAV BIJIS?

14 komentāri “Pods.lv”

 1. Krišs Says:

  Murmuli, un ar ko tad labāki citi LV rakstītāji, kas kopē no angliski rakstošās tīkla daļas un tulko?

 2. deni2s Says:

  Tas ir vismaz noderīgi tiem, kas nesaprot tik labi angliski… Angļu valoda jau nav vienīgā valoda pasaulē, žēl ka netiek nekas no runeta tulkots, arī ķīniešu/spāņu/franču valodās noteikti ir milzumdaudz sakarīgas info.

 3. Bubulis Says:

  Nezinaaju, ka tas kaadu tik ljoti aizskars, ka buus jaalamaajas, bet to, ka ssii teema buus saapiiga zinaaju.

  Ar ko labaaki, tie kas tulko? Iespeejams man nav laika paarserfot visu internetu un taadaa gadiijumaa daudzas teemas ir nedzirdeetas un saistoshas, bet ja tiek paarpubliceeti raksti te pat no LV, tad lieki atgaadinat, ka LV nav taada vieta, kur var daudz palaist garaam.

  Un nav jau runa par to, ka tas ir slikti, bet gan MANI PERSONIIGI – tas saak gairlaikot… un skaidrs, ka vienmeer atradiisies sabiedriibas dalja, kura buus sajusma, lai vai ko pods.lv rakstiis.

  p.s. piebildiishu gan, ja jautaajums ir taads, kuraa Pods.lv ir ljoti kompetents un paarpublicee kaadu temu izsakot par to savu profesionaalo skatiijumu, tad tas ir saistoshi.

 4. Kasix Says:

  Tas ir labi ka pārpublicē, būtu labi ja visiem blogeriem būtu tāds pats portals kā digg.lv,, jo tad tev nav jāapstaigā bezjēdzīgi dsaudzās blogu lapas lai uzzinātu jaunāko noderīgo, bet ieej vienā un tur jau ir nedaudz pastāstīs un vari no turienes ieiet.
  Vispārībā blogam nevajadzētu bū vietai kur kkādus pasaules vai latvijas jaunumus pārpublicē, bloga vajag savas domas un pieredzi u.t.t publicēt 🙂 diemžēl Latvijā tā pārsvarā nav 😦

 5. Bubulis Says:

  Piekriitu, tachu ir tematiskie blogi, kuros bez pieredzes prasaas arii nedaudz taas sausaas informaacijas, kas ir tulkota.

 6. japets Says:

  Blogs parasti nav ziņu un jaunumu lapa.
  “piemetinot pāris komentārus” visu attaisno.
  Un es nesekoju līdzi visiem LV blogeriem.

 7. krizdabz Says:

  Nu, nu.. pods.lv vēl tīri neko.. Jaunumus uzķer ar apskaužamu regularitāti un visā visumā labs resurss. Patīkami, ka viņš diezgan daudz ziņo par Latvijas jaunajiem web projektiem. Informatīvs resurss.

 8. krizdabz Says:

  ee.. Manā iepriekšējā komentārā vārdu “regularitāti” nomaini, lūdzu, uz “operativitāti”.


 9. Tagad runās Taustiņklabeklis 🙂

  Pirmkārt, nekur nav teikts, kādam jābūt blogam. Ja arī ir, tad ok, nesaucam to pr blogu, kaut par podu, bet tomēr katrs raksta to, ko uzskata par svarīgu. Mūžu vecā paruna vēsta: nepatīk, nelasi. Tev ir izvēles iespēja, un, tomēr vairums izvēlas lasīt pods.lv.

  Otrkārt, pods.lv noteikti nav tā vieta, kur tiek jēli pasviestas saites ar 2 teikumu tekstiem. Piemēram man nedaudz kaitina laacz.lv sistēma, bet es to pieņemu, jo ne jau es rakstu, es tikai lasu un mana izvēle ir lasīt. Ja nu dikti nepatīk, tad var nelasīt.

  Treškārt, no pods.lv var uzzināt daudz interesanta, daudzi nelasa visus LV blogus pēc kārtas, tādēļ šāda atsaukšanās uz aktuālo no citiem resursiem ir savā ziņā vērtīga. Visu uzzināt nav iespējams un nav nekas slikts, ka kāds pasniedz šādu info.

  Ceturtkārt, cik gan daudz ir iespējams ģenerēt unikālu saturu, kas neiet roku rokā ar to, ko rakstījis vai rādījis kāds cits?

  Jebkurā gadījumā, kā jau saku, pozitīvā ziņa ir tā, ka ir izvēles iespēja – lasīt vai nelasīt.

  Taustiņklabeklis savu sakāmo ir pasacījis.

 10. guntisdk Says:

  Vecais, katram savs laiks! Arī tavs noteikti pienāks! Esmu pārliecināts 😉

 11. Bubulis Says:

  Neesmu Pods.lv pretinieks – dazhkart esmu sajusma par to, ko tur var atrast, tieshi taapeec tikai noraadu uz sso, patiesiibaa vajadzeeja daudz drosmes, to izdariit, jo ir skaidrs, ka pods.lv ir daudz piekriteeju.

  Taa pat esmu drossh, ka ssis daudzo balsu skaits:
  http://www.digg.lv/story/Kapec-Podslv-99-tematu-ir-parpubliceti/ noraada uz to, ka cilveeki man piekriit, tachu tas jau nav nekas slikts, domaaju, ka pasham Pods.lv autoram tas tikai noderees un iespeejams buus iespeeja padomaat, ko dariit labaak… un taa pat neesmu jau nekaads megaGURU, kas visu nosaka, taapeec nenoliedzu, ka kljudos, bet taas ir manas sajuutas.

 12. Krišs Says:

  murmulis nav nekāds lamuvārds, btw 😉


 13. […] Ielūkojoties nekur.lv, manu uzmanību piesaistīja tas, ko arī kāds cilvēks zem segvārda bubulis jau ir ievērojis – ka Atis Āre (CooLynX) savā blogā pods.lv pēdējā laikā pārsvarā atgremo […]


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: